Yanlış Anlaşılmaları Ortadan Kaldıralım: Kyani Sistemi Dolandırıcılık Değildir

Öyle görünüyor ki birileri işletmenin sunduğu ürün ya da hizmetten memnun olmadığı anda onu dolandırıcılık veya piramit şeması olarak nitelendiriyor. Kyani hakkındaki birkaç şikayeti okuduğunuzda da durum bundan farklı görünmüyor. Yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırıp doğrusunu öğrenelim!

Kyani’de Kariyer Fırsatı

Bunun milyonlarca farklı adı vardır: Çok katlı pazarlama (MLM), ağ pazarlama, doğrudan satış vs. Ne derseniz deyin nihayetinde bu iş modeli yeni bir şey değil. Binlerce şirket çok katlı pazarlama modelini kullanmaktadır. Hepsi bu modeli, tıpkı Kyani gibi, tasarlandığı şekliyle kullanır: yasalara uygun olarak.

Her girişimde olduğu gibi Kyani’de (hatta herhangi bir MLM’de) de insanlar çalışırlarsa başarılı olurlar. Tek bir ay çalıştıktan sonra hayatını kazanamadığından yakınan insanların yazdığı birtakım olumsuz değerlendirmelerle karşılaştım. Bir ay! Tek bir ayda başarıya ulaşan yasal hiçbir işletme bilmiyorum. İşi yürütmek için sıkı bir çalışma, gelişmesi içinse zaman gerekir.

Aslında oldukça basit: ürünleri satın. İnsanlar almaya başladığında onlar da ürünleri satmakla ilgilenirler mi diye sorun. Satış yaparak müşterilerden nispeten daha düşük bir fiyattan ürün alma ve elbette satışlardan komisyon kazanma gibi avantajlar elde edersiniz. Ne kadar satarsanız o kadar kazanırsınız.

Tekrar ediyorum, Kyani’nin sunduğu iş fırsatı yasaldır. Ancak değişiklik görebilmek için bir aydan epey fazla bir süre boyunca zaman ve enerjinizi buna ayırmanız gerekeceğini bilerek bu işe başlayın.

Kyani Ürünleri

Doğruları söyleme vakti. Kyani ürünleri harika. Birçok farklı yönden yardımları dokunur. Ama esas itibariyle daha iyi hissetmenizi sağlarlar. Vücudunuza ihtiyacı olan besinleri sağladığınızda bu çok da şaşılacak bir şey olmasa gerek!

Kyani’nin Sağlık Üçgeni (Triangle of Health) ürünlerini doğru beklentilerle kullanmaya başlarsanız pişman olmazsınız. Kyani kansere çare, depresyona tedavi ya da sağlıkla ilgili düşünebileceğiniz diğer tüm delice iddialardan biri değildir. Ürünleri, vitaminler ve besin maddeleridir. Vücudunuza ihtiyaç duyduğu besinleri sağlayarak uyuşukluk, kas ağrıları veya daha güçsüz bir bağışıklık sistemi gibi semptomları muhtemelen yaşamayacağınız savını elbette öne sürebilirsiniz Ancak işin aslı şudur: Kyani ürünleri tasarlandıkları amaçlar doğrultusunda çalışır.

Kyani Sağlık Üçgenini oluşturan 3 ürün vardır: Kyani Sunrise, Kyani Sunset ve Kyani Nitro. Her bir ürün tamamen farklıdır ve sağlığınıza farklı faydalar sağlar.

  • Kyani Sunrise
    Birkaç farklı süper-yiyecek ve besin maddesinin karışımı olan bu ürün Vahşi Alaska Yaban Mersini içerir. Ürün sabahları alınır ve enerji, bağışıklık sistemi, sindirim, kalp sağlığı, eklem esnekliğini güçlendirir. Ayrıca kan şekerini dengeler.
  • Kyani Sunset
    Omega 3’ler, Tokotrienoller (E Vitamini) ve Beta Karoten’den oluşan jel kapsüller şeklindedir. Bu ürün akşam, hemen yemekten sonra alınmalıdır. Böylece besin maddelerinin vücudunuzda emilimi en iyi şekilde sağlanır. Sunset’in sağlıklı cilt ve saç, kalp sağlığı, kolesterol düzeyleri, kan şekeri düzeyleri ve bağışıklık sistemine faydası dokunur.
  • Kyani Nitro
    Noni meyvesi konsantrasyonu, antioksidanlar ve minerallerden oluşan bir karışımdır. Kyani Nitro ve Nitro FX kalp sağlığı, dolaşım, iltihap, sindirim, beyin fonksiyonu ve cinsel sağlık açısından faydalı Nitrik Oksit üretimini arttırır. Kyani Nitro sabah, öğlen ve akşam alınmalıdır.

Hepsi bu!

Bu kadar basit işte Kyani dolandırıcılığı diye bir şey yok. Diğer birçok işletme tarafından kullanılan bir iş modelini kullanıyorlar. Ürünleri de yasal. Kyani ürünlerini satmayı veya kullanmayı düşünürseniz kendiniz için gerçekçi beklentiler oluşturun yeter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close